O nás

Poskytujeme služby v celé šíři ortopedické protetiky, která zahrnuje odbornou péči lékařů, aplikaci a výrobu individuálních orto-protetických pomůcek. Naše nestátní zdravotnické zařízení bylo rozšířeno o protetická pracoviště v Brně (protetika - provozovna Brno) a Olomouci (protetika - provozovna Olomouc).

Naší snahou je dodržet následující hodnoty:

- Umožnit uživatelům pomůcek prožít plnohodnotný život

- Osobní a etický přístup ke klientům

- Multidisciplinární přístup a spolupráce s ostatními profesemi

Ortotika se věnuje výrobě a aplikaci individuálních ortéz, jak trupových, tak končetinových. Protetika řeší individuální protézy horních končetin(kosmetické, myoelektrické) a také dolních končetin od amputací předonoží až po vysoké amputace v kyčelním kloubu. Typy protéz jsou pečlivě řešeny podle indikace lékaře, aktivity pacienta a dalších aspektů.

Jsme pracovištěm, které se zabývá problematikou juvenilních skolióz a jejich konzervativní léčbou.

Podologické centrum umožňuje kvalifikovaně vyšetřit pacienty se syndromem diabetické nohy a zároveň pacienty s jinými problémy nohou.

Lékaři našeho zdravotnického zařízení poskytují léčbu v oboru ortopedické protetiky. Součástí jejich práce je konzultační a konziliární činnost.

K lékařům po telefonickém či osobním objednání.
Telefon: 596 139 259 596 139 295 596 139 297

Spoločnost PROTEOR CZ s.r.o. klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a služeb. Od roku 2003 pracuje v systému jakosti podle ČSN EN ISO 9001.

Naši zaměstnanci jsou zařazeni do systému celoživotního vzdělávání a splňují profesní požadavky pro výkon svého povolání.

Při výrobě orto-protetických pomůcek používáme díly všech dodavatelů ( PROTEOR, OTTO BOCK, ÖSSUR).

PROTEOR CZ, nestátní zdravotnické zařízení má uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Provozní doba
PROTEOR CZ s. r. o. v Ostravě

Pondělí 7:15 - 15:00
Úterý 7:15 - 17:00
Středa 7:15 - 15:00
Čtvrtek 7:15 - 15:00
Pátek 7:15- 12:30